Velg butikk
Få oppdaterte priser, sortiment og åpningstider for din lokale Byggmakker. Hvis du vil at vi skal velge butikk for deg må du tillate 'lokasjon' i popupen.
undertak ventex supra 1,4x25m selvklebende - icopal
- Fleksibel
- Sterk løsning
- Godkjent av SINTEF Byggforsk
- Minimum takvinkel er 10°
- Produktinfo
- Tekniske data
- Dokumenter
ICOPAL VENTEX SUPRA er et diffusjonsåpent undertak på rull. Kombinert vindsperre og undertak. Produktet består av PU-folie belagt med PP-filt på oversiden og kondensabsorberende filt på undersiden. Legges direkte på sperrene, rett på isolasjonen. Egner seg også som underlagsbelegg på bordtak som skal fullisoleres på innsiden.
Ventex Supra med selvklebende omlegg leveres i ruller á 1,45 x 25 m. Monteres horisontalt på tvers av sperrene. Tilbehør som gjennomføringsmansjett, rørmansjett, klemlist ved kubbing, butyltape, taklim og tape er en viktig del av Ventex-systemet.
Artikkelnr. 40941668
Fysiske egenskaper | |
---|---|
Gjennvinnbar | Nei |
Materiale | Annet |
Selvklebende | Ja |
Sopp/mugg motstandig | Ja |
Topplag | Nei |
Underlag | Ja |
Fysiske mål | |
Bredde | 1450 mm |
Lengde | 25000 mm |