Spikerpistol R18N16G-0 - Ryobi
RYOBI- AirStrike-teknologi
- Høy ytelse
- Fleksibel spikerlengde
- Praktisk dybdejustering
- Dobbel LED-belysning
- Artikkelnummer: 47549206
- EAN-kode: 4892210128898
16G-spikerpistolen kan slå spiker fra 26 til 65 mm. Opp til 60 spiker pr. minutt og 400 pr. 1,5 Ah opplading. AirStrike teknologien sørger for intern luftkomprimering, noe som resulterer i en ultrakompakt spikerpistol, som er vedlikeholdelsesfri og uten driftsomkostninger. 2 innstillinger - serie eller enkel. Indikator som viser spikerbeholdning. Pistolen avfyres ikke hvis magasinet er tomt. Praktisk frigjøring av fastklemte spiker og enkel dybdejustering - uten bruk av verktøy. Dobbel LED-belysning. Magasin med høy kapasitet - opp til 100 stk 1,6 mm spiker.
Om produktet
Funksjoner:
- Fleksibel spikerlengde: Støtter spikerlengder fra 26 mm til 65 mm, noe som gjør den egnet for en rekke oppgaver.
Egenskaper:
- Vedlikeholdsfri drift uten behov for eksterne luftkompressorer eller gasspatroner.
- Magasin med høy kapasitet som rommer opptil 100 spiker med en diameter på 1,6 mm.